piątek, 3 stycznia 2014

★ Postanowienia na 2014r ★

Dzisiaj przychodzę do was z moimi postanowieniami noworocznymi. Mam nadzieję, że nie jest za późno na taki post, bo niektóre blogerki miały już go przed Sylwestrem ale co tam, przecież Harry z 1D dopiero teraz się obudził i napisał na twitterze, że mamy rok 2013, więc napewno miał dużego kaca po Sylwestrze :) Wracając do tematu, przejdźmy do postanowień.

★Postanowiłam sobie, że będę codziennie ćwiczyć i wprowadzę do swojego życia małą dietę. Muszę wam powiedzieć, że przed te 3 dni idzie mi świetnie i oby tak dalej Ola! Zrobiłam sobie grafik co i jak robić, kiedy i ile razy i mam nadzieję, że do lata się wyrobię! :)

★Chyba każdy z nas ma postanowienie: "dobrze się uczyć" Ja w tym roku nie dawałam z siebie 100% i wychodzi mi średnia 4,5 lub 4,6 ale chcę w drugim semestrze dać z siebie 101% i mieć ten pasek :D Sama jestem zdziwiona bo nigdy nie miałam na półrocze paska a na koniec roku zawsze mi się udawało. Muszę poprawić oceny z geografii i z matematyki.

★Moim postanowieniem jest też to aby być bardziej zorganizowaną, bo przez moje "zapomniało mi się" zapominałam nieraz o kartkówkach i zadaniach domowych, nie umiałam rozłożyć sobie dnia i kończyło się tym, że po szkole siedziałam na internecie a dopiero wieczorami brałam się za resztę. Teraz będzie inaczej i wzięłam się za siebie od samego początku. Tyle rzeczy zmieniłam teraz, że mam chęć zrobienia dla wam posta pt. "Moja organizacja" co nie oznacza, że będzie on jutro tylko około za tydzień.

★O blogu też nie zapomniałam! Wiadomo chcę polepszyć posty, zdjęcia itp. ale chciałabym mieć do końca tego roku 200-250 obserwatorów, nie wiem czy mi się to uda ale nigdy nie mów nigdy :)

★ Postanowiłam sobie również, że będę czytała więcej książek. Teraz w ta przerwę od szkoły czytam codziennie ale boję się, że jak przyjdzie czas nauki to zaniknie.

I to by było na tyle z takich ważniejszych postanowień, myślę, że spodobał wam się ten post i mój pomysł na wpis "Moja organizacja" więc widzimy się w następnym poście. Pa!
5 komentarzy:

 1. Też mam zamiar czytać więcej książek :) Powodzenia w realizacji twoich postanowień ^^ Pozdrawiam
  pusta-szklanka.blospot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Powodzenia w ich spełnieniu : D

  jeta-jeeta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog (naprawdę). Masz bardzo fajny styl <3
  Obserwujemy? Daj znać, a my na pewno się odwdzięczymy.
  Zdobędziesz dwóch dodatkowych obserwatorów
  (u nas zawsze obserwacja za obserwację)
  http://aloohaparadise.blogspot.com/
  http://just-click-to-heaven.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie musisz chudnąć ! masz dobrą figurę :) ps wracam do gry :)http://karolinaandkarolina.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję że uda ci sie je wszystkie spełnić.

  my-world-lol.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń