sobota, 28 grudnia 2013

✽ Czego jeszcze o mnie nie wiecie? ✽

Dzisiaj przychodzę do was z postem w którym dowiecie się jeszcze więcej rzeczy o mnie. Myślę, że spodoba się wam taki post i nie będę przedłużać zaczynamy :) Jest to pierwsza część, drugą zrobię ale to innym razem.

Zanim pokochałam One Direction i stałam się directionerką to na początku nie lubiłam tego zespołu, dziwiłam się jak można ich lubić, jak można nosić bluzki z nimi, mieć ich plakaty na ścianach, kupować piórniki, kubki, pościele z nimi ... Na szczęście to już się zmieniło u mnie ale i tak bardzo żałuję, że kiedyś miałam o nich takie złe zdanie.

 ✽  Boję się burzy. I to jest dla mnie najgorsze w lato. Jak już widzę z oddali ciemne chmury to od razu się zaczynam bać. Zaraz myślę, że piorun walnie w drzewo, że wichura wyrwie dach, nie wiem czemu mam takie złe myśli, ale raz miałam taki przypadek, że z moją koleżanką byłam na spacerze i w pewnym czasie zaczęło się błyskać, grzmieć i my pędem uciekałyśmy do jej domu. Wypiłyśmy herbatę, pogadałyśmy, ja byłam cały czas jak na szpilkach, bo nadal grzmiało, lał deszcz itp. i nagle spojrzałam się w okno i zobaczyłam jak piorun dosłownie uderza w wielkie drzewo i to drzewo spada, więc może dlatego mam taki lęk. 

✽ Prze spaniem koniecznie muszę sprawdzić facebooka, twittera, tumblra, aska, bloga bo inaczej nie usnę. Nieważne czy jestem zmęczona, czy jutro czeka mnie ważny sprawdzian. Zawsze znajdę czas na przeglądanie tych stron www.

Prowadzę taki zeszyt w którym opisuję każdy swój dzień, piszę różne swoje przemyślenia, mam też osobną stronę i tam zapisuję wszystkie pomysły na wpisy na bloga, i ten dziennik prowadzę już od wakacji 2012 roku i uważam, że jest to fajny pomysł i gdy przeczytam to za 2, 3 lata to będzie na prawdę fajna pamiątka. Czytałam też dużo w bibliotece takich pamiętników w postaci książek i dlatego też sama założyłam taki swój.
Nie umiem pływać.
W piątej i szóstej klasie miałam świadectwo z paskiem.
Przed blogiem na blogspocie, miałam blog na pingerze, a przed pingerem miałam stronę na poszkole.pl. Na tej stronie robiłam lepsze nagłówki, i robiłam je w programie photofiltre i photoshop lecz teraz brak mi czasu i praktycznie zapomniałam jak już sie je robi, ale w wakacje planuję wrócić do tamtych programów i zobaczymy jak mi się powiedzie :)


5 komentarzy:

 1. Uroczy blog <3
  agrestaco6.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uwielbiaaam burze <33
  zapraszam, na nowy post;)) Z kazdej notki losuje blog, który potem polecam ;)
  ally-alia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe fakty :)
  www.blog017.blogspot.com ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. super notka ;D
  Dodałam do obserwowanych ;D
  Liczę na rewanż <3

  http://szalonasandra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie boję się burzy :). I też nie umiem pływać :P. Ja miałam świadectwo z paskiem w 4 i 5 klasie :D. Bardzo fajny post
  czolgista-repost.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń