sobota, 17 maja 2014

Black & White

       Połowa weekendu już za nami. Pogoda zaskakuje coraz bardziej: z rana lał deszcz a wieczorem zaświeciło słońce. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie o wiele cieplejszy. No ale na pogodę nikt nie ma wpływu. Tymczasem już połowa maja minęła co oznacza, że za niecały miesiąc jadę już na moją upragnioną i wyczekiwaną wycieczkę szkolną! No ale o wycieczce napiszę osobny post innym razem.   
       Dzisiaj o dziwo, to JA jestem przed obiektywem co również sprawia mi tyle radości! Mam zamiar dodawać więcej takich sesji w plenerze ale to wszystko zależy nie ode mnie lecz od osoby która będzie mi robiła zdjęcia, bo nie wyobrażam sobie, żebym po całej okolicy była sam na sam z moim statywem a miny ludzi byłyby sami wiecie jakie :)
        Dzisiejszy outfit jest takim jakim lubię. Crop top z croppa i rurki z Bershki. Crop topy to moje must have w tym roku, zdecydowanie. Lubię takie krótsze, luźniejsze bluzki, które świetnie podkreślają nogi haha.
       Post jest o wiele krótszy, ale to wynikło z braku czasu: muszę ogarnąć fizykę, wypuścić szynszylę no i zdążyć na x factor! W blogowaniu miałam małą przerwę ponieważ złapał mnie katar i nie miałam na nic ochoty, teraz dopiero mój nastrój i zdrowie się poprawiło. Mam nadzieję, że mi wybaczycie, ale w zamian za to ujawnię pomysły na dalsze posty:
- Memories never die.                                                      - Get ready with me: wycieczka szkolna.
- Przyszłość.                                                                    - Mix zdjeć.  
-Typowa ja.                                                                     -Moje fobie.


4 komentarze:

 1. Już się nie mogę doczekać tych postów :)
  Śliczne zdjęcia

  koniandvivi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia
  Ostatnie ♥
  Gdzie jedziesz na wycieczkę szkolną ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nom, sesje w plenerze są świetne!
  : )

  jeta-jeeta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne zdjęcia! :))

  www.fotoinigi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń