czwartek, 21 listopada 2013

Moje ulubione i przedmioty szkolne

Hej :) Dzisiaj przychodzę z postem tematycznym o moim ulubionych przedmiotach w szkole, mi osobiście ten pomysł bardzo się spodobał, wpadłam na niego dosłownie dzisiaj jak wracałam ze szkoły :) Normalnie miał być dzisiaj outfit, ale nie przyszła jeszcze paczka z moją bluzą którą wypatrzyłam na allegro, mam nadzieję, że przyjdzie jutro!

A więc nie myślcie sobie że zacznę od słów: bardzo lubię fizykę, bo tak nie jest! To chyba najgorszy przedmiot zresztą nie tylko dla mnie :)

Na 100% moim ulubionym przedmiotem jest j.angielski. Bardzo lubię się uczyć języków obcych, ale niemiecki nie przeszedł mi do gustu, uczę się tylko na niego tak by nie zawalić żadnego ze sprawdzianów, natomiast jednym z moim marzeń jest nauczyć się perfekt angielskiego, dlatego oprócz 45minutowej lekcji, uczę się w domu. Mam osobny zeszyt, poznaje nowe słówka, robię tematy do przodu, tworzę różne opowiadania itp. Bardzo chciałabym pojechać do Londynu!

 Lubię też matematykę. Tak, wiem teraz połowa osób myśli sobie "coooo?" ale tak to prawda xD Nie wiem jak wy ale my mamy taką luźną matematykę. Chodzi mi tu o to, że jak na przykład robimy zadania to zgłasza się ten kto chce, pani nie wybiera, ale ta osoba może iść tylko raz. To jest dobra bo mogę iść zaraz na początku lekcji do tablicy, zrobię tam dwa działania, a zaś będę miała spokój i na tej lekcji już nic nie będę musiała robić. W przypadku gdy już nie ma chętnych osób to pani losuje, mamy takie patyczki od lodów na których mamy swoje imiona i nazwiska.

Oprócz tego lubię też takie luźniejsze przedmioty jak muzyka itp. Bardzo lubię wf, ale za polskim nie przepadam xd

Jeżeli chodzi o informatykę to jest to tak pół na pół. Nie jest zła, ale nie jest też najlepsza. Natomiast bardzo spodobała mi się książka od informatyki, na której nie tylko mamy budowę komputera itp. ale np. jak obsługiwać program Gimp lub Windows Movie Maker, co mi się bardzo przyda :)
Mam nadzieję, że post wam się spodobał, przepraszam za taką słabą jakość zdjęć, ale zdjęcia robiłam dosłownie przy oknie, gdyż robiło się już ciemnawo, a ja nie lubię ciemnych zdjęć.
A WY JAKIE LUBICIE PRZEDMIOTY SZKOLNE, A JAKICH NIELUBICIE?

1 komentarz:

  1. Bardzo ciekawy post :) Fajnie się czytało ♥
    Zapraszam też do mnie Obserwujemy?

    OdpowiedzUsuń